Замок врізний Шерлок 602Т (06.02)
вверхвниз

1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: А 57951
+380503256555
- +380 (50) 325-65-55відділ продажу
- +380 (67) 589-46-36відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок врізний сувальдний Sherlock 602Т (Аналог Ельбор Граніт 1.06.02)
Врізний замок Sherlock 602Т призначений для встановлення в металеві двері як основний запірний пристрій. Модель оснащена класичним сувальдним механізмом та трьома потужними сталевими ригелями. Є точною копією замка Ельбор Граніт 1.06.02 за всіма габаритами.
Технічні характеристики:
-
Тип замка: врізний, сувальдний
-
Кількість ригелів: 3 круглі ригелі
-
Діаметр ригелів: 18 мм
-
Виліт ригелів: 40 мм (за 4 оберти)
-
Міжосьова відстань: відсутня (замок під ключ без ручки)
-
Габарити корпусу: 135х146х30 мм
-
Віддалення ключового отвору (Backset): 66,5 мм
-
Кількість ключів: 5 шт. (латунні)
-
Матеріал корпусу: сталь
Комплектація:
-
Корпус замка
-
5 латунних ключів
-
Набір саморізів для кріплення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шерлок |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 5 |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 66 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | Немає |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴





