Замок накладний сувальдний FZB 14-51 (сейфовий тип) на 3 ригелі

350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: А 6338
- +380 (50) 325-65-55відділ продажу
- +380 (67) 589-46-36відділ продажу
FZB 14-51 — це компактний сувальдний замок. Завдяки своїй конструкції він ідеально підходить для встановлення в сейфи, металеві шафи, ящики, а також може використовуватися як додатковий накладний або вкладний замок на вхідні двері та хвіртки у куточок металу.
Ключові особливості:
-
Надійний механізм: 6-сувальдний механізм забезпечує гарний захист від розтину.
-
Посилене замикання: Замок має 3 сталеві ригелі та закривається на два повних оберти (20 мм) ключа.
-
Функція безпеки: Важлива особливість — на першому оберті ключ не виймається із замка.
-
Універсальність монтажу: Кріплення здійснюється безпосередньо через корпус, що дозволяє встановити його як накладним, так і вкладним способом.
Технічні характеристики:
-
Розміри корпусу: 85х84х24 мм
-
Бексет (відстань до центру ключа): 51 мм
-
Відстань між отворами кріплення: 65х68 мм
-
Кількість сувальд: 6
-
Тип ключа: Сувальдный
-
Комплектація: Замок, 2 ключі, комплект саморізів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Колір замку | Червоний матовий |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 11 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 51 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 2 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
- Ціна: 350 ₴







