Накладні замки Апекс підходять для лівих або правих дверей, що відкриваються всередину приміщення. Щоб розвернути засувку, потрібно розібрати замок та її розвернути. Так само в замку є блокування, якщо розвернути поворотник у зворотний бік при зачинених дверях, ключем замок не відкриєте.
Характеристики
-
Тип циліндрового механізму Англійський
-
Видалення ключового отвору 60 мм
-
Колір нікель
-
Ланцюжок Так
-
Покриття Гальванічне покриття
-
Габарити корпусу (В*Д) 77х100 мм
-
габарити по кріпленням 65 * 77 мм
-
Замикання зсередини Поворотник
-
Блокування засувки Да
-
Кількість ключів 5 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Алюміній |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 2 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Стан | Новий |
| Тип замикання | Додатковий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




