Ручки для китайських дверей FZB 15-148 AB (Ліва) посилена серія, колір антична бронза

470 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: А 4311
- +380 (50) 325-65-55відділ продажу
- +380 (67) 589-46-36відділ продажу
Модель FZB 15-148 AB у лівому виконанні — це безкомпромісне рішення для тих, хто цінує надійність. Це найякісніша модель на нашому сайті, призначена для заміни штатних ручок на китайських вхідних дверях. На відміну від бюджетних серій та моделей з підсвіткою, тут використовується товстостінний метал та повнотіла рукоять, що повністю виключає відчуття «ламкості».
Ключові переваги моделі 15-148:
-
Монолітна конструкція: Рукоять не пустотіла, має приємну вагу та високу міцність на залам.
-
Посилена фурнітура: Планка виготовлена з жорсткого металу, який не деформується з часом, забезпечуючи щільне прилягання до дверей.
-
Практичний колір: Антична бронза (AB) — це не тільки класика, а й найпрактичніше покриття: на ньому практично не видно відбитків пальців та дрібних подряпин..
Технічні характеристики:
-
Бренд: FZB
-
Модель: 15-148 (Premium серія)
-
Сторонність: Ліва (L) — петлі зліва з вуличної сторони.
-
Міжосьова відстань: 68 мм
-
Матеріал: Посилений повнотілий сплав
-
Колір: AB (Антична бронза)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Сплав ЦАМ |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Ні |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 60 мм |
| Висота розетки/планки | 276 мм |
| Міжосьова відстань | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність замка | Ні |
| Саморізи | Так |
- Ціна: 470 ₴








